+420 603 449 429
+420 734 548 982

Jsme na Facebooku »

Klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Střecha a její prvky jsou nejdůležitější částí jakékoliv budovy. Proto byste jejich výstavbu neměli žádným způsobem podceňovat. Nejste-li zruční v této oblasti, využijte našich profesionálních služeb, s nimiž vám provedeme jak práce tesařské, tak klempířské a pokrývačské.

Naše firma se zabývá komplexními stavebními činnostmi, mezi něž patří i tři výše zmíněné. Zrealizujeme střechy libovolného rozměru, provedení a celkového vzhledu. Pracujeme se všemi druhy střešních materiálů, aplikujeme osvědčené pracovní postupy a užíváme moderních nástrojů.

Kompletní tesařské práce

Využijete-li našich služeb v oblasti Moravskoslezského kraje, konkrétně v městech Kopřivnice, Ostrava nebo Frýdek-Místek a další, dostane se vám velice odborného a nápaditého přístupu. Zajistíme vám stavbu krovů a provedeme úpravy dle vašich přání.

Při realizaci tesařských prací se postaráme o vše, od zprostředkování dopravy, přes vytažení těžkých krovů do střešních částí objektu, až po kompletní realizace.

Klempířské služby V našem týmu zkušených pracovníků najdete také klempíře, kteří vám zrealizují libovolné pracovní úkony týkající se této oblasti. Střešní doplňky z ocelových a především pevných materiálů budou odolné vůči povětrnostním podmínkám a stanou se pýchou vaší střechy.

Pokrývačství na klíč

Navrhneme vám vhodnou střešní krytinu, která bude korespondovat s ostatními částmi budovy. Zajistíme vám dokonalé krytí celého objektu, jež zamezí jakémukoliv zatékání či jiným nedostatkům.

Poznejte kvalitu naší práce, která je zaštítěna řadou certifikací, školení a dlouholetých zkušeností. Neváhejte nás oslovit s vypracováním cenové nabídky šité přímo na míru, ať už se nacházíte v jakékoliv části České republiky.

Jsme profesionálové, kteří se zaměřují především na kvalitu výsledného díla v kombinaci se zajímavou cenou. Vyplňte online formulář a nechte si zhotovit střechu svých snů.

Jednatelé:
Václav Jirotka
Václav Jirotka ml.
Martin Jirotka
Provozovna:
ul. Česká 318
(bývalá kasárna)
742 21 Kopřivnice
zobrazit na mapě »