+420 603 449 429
+420 734 548 982

Jsme na Facebooku »

Rozsáhlé rekonstrukce

Postaráme se o vaši starou nemovitost rodinného či komerčního charakteru. Zrekonstruujeme stavby libovolného typu, od těch obytných, až po ty historické.

Právě těchto stavebních úkonů se můžete domoci v rámci našeho produktového portfolia. Kvalitní a dlouhodobě prověřené činnosti, jež jsou ověnčeny řadou certifikací a splňují normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Náročné rekonstrukce na klíč

Zvládáme rekonstrukce všeho typu a především jakékoliv úpravy interiéru, které vedou k požadovanému výsledku. V Moravskoslezském kraji, ale i v rámci celé České republiky, provádíme úkony elektrikářské, topenářské, malířské, zednické a mnohé další.

Kompletně pokryjeme potřeby našich zákazníků, ať už se jedná o libovolný typ objektu:

  • Rodinný dům
  • Bytový dům – bytová jádra
  • Průmyslový či kancelářský objekt
  • Historická budova
  • Chata nebo chalupa

Při rozsáhlých rekonstrukcích jsou používány osvědčené stavební metody, kvalitní pracovní náčiní a šetrné postupy, pakliže jde o historické objekty.

V rámci individuální spolupráce zajistíme navržení adekvátních rekonstrukcí, jejich cenovou kalkulaci, termín vyhotovení, navezení vhodného materiálu, stavební práce, úklid a předání finálního díla.

Rekonstrukce za výhodné ceny

Vyžadujete-li rozsáhlé rekonstrukce v Rožnově pod Radhoštěm, Ostravě nebo Frýdku-Místku a v blízkém okolí, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře. Profesionální činnosti zajistíme i v jiných částech České republiky.

S námi se při rekonstrukci nemusíte o cokoliv starat. Ušetříme nejenom váš drahocenný čas, ale také dostatek finančních prostředků. Naši kvalifikovaní zaměstnanci se postarají o to, že vaše nemovitosti dostanou novou a mnohem lepší tvář, rozměr a celkové zpracování.

Jednatelé:
Václav Jirotka
Václav Jirotka ml.
Martin Jirotka
Provozovna:
ul. Česká 318
(bývalá kasárna)
742 21 Kopřivnice
zobrazit na mapě »