+420 603 449 429
+420 734 548 982

Jsme na Facebooku »

Stavební práce

Zaměřujeme se na kompletní výstavbu rodinných domů v Moravskoslezském kraji, ale také v rámci celé České republiky. Budování soukromých objektů, které mohou mít několik fází rozestavěnosti, v závislosti na požadavcích zákazníka.

Naše letité zkušenosti se odrážejí hlavně ve kvalitě prováděného díla, ať už jde o výstavbu libovolné velikosti či náročnosti. Dokážeme zrealizovat stavbu malého rodinného domu, ale také velikého obytného sídla.

Profesionální stavby na klíč

Předkládané služby jsou vždy odrazem vašich požadavků. Každá výstavba je provázena důkladnou konzultací, navržením odpovídajícího domu a samotnou realizací. Jako jedni z mála garantujeme dodržení předem dohodnuté ceny a zaručujeme plnění stavebních termínů, jež probíhají ve velice krátké době. Ať už se vaší vysněnou lokalitou stane Kopřivnice, Frýdek-Místek nebo Ostrava, dostane se vám následujícího:

  • Individuální přístup k zákazníkovi
  • Činnosti prováděné týmem zkušených pracovníků a s pomocí špičkové techniky
  • Profesionální zázemí ve všech ohledech
  • Nízké a přijatelné ceny

Postavíme dům v rámci projektu Nová zelená úsporám

Naše firma je dodavatelem stavebních prací týkajících se projektu Nová zelená úsporám, jsme tedy schopni zajistit částečné financování vaší rodinné nemovitosti s pomocí těchto peněžních prostředků. Naprostou samozřejmostí je splnění normy ČSN EN ISO 9001:2009. Vlastníme i řadu certifikátů prokazujících naše kvality.

Stavební práce v Rožnově pod Radhoštěm či kdekoliv jinde v Moravskoslezském kraji, potažmo v celé ČR, mohou nabývat mnoha podob. Postaráme se o vaše nízkoenergetické bydlení, které bude vypadat dle vašich konkrétních představ.

Neváhejte nás kontaktovat a my s vámi probereme kompletní výstavbu rodinného domu, který vám zrealizujeme od základové desky, až po zařízení interiéru.

Jednatelé:
Václav Jirotka
Václav Jirotka ml.
Martin Jirotka
Provozovna:
ul. Česká 318
(bývalá kasárna)
742 21 Kopřivnice
zobrazit na mapě »