+420 603 449 429
+420 734 548 982

Jsme na Facebooku »

Zateplování budov

Snížíme náklady na vaše vytápění. Spojíme zateplení s estetickou stránkou objektu. Odhalíme netěsnosti a chybné prvky ve vašem domě či panelových budovách, kudy uniká nejvíce tepla, a tyto nedostatky napravíme.

Jsme specialisté na zateplování budov, kteří se pyšní řadou certifikací a splněním normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše profesionální služby v této oblasti poskytujeme ve městech, jako je Ostrava, Frýdek-Místek, Kopřivnice, potažmo v celém Moravskoslezském kraji. Výjimkou však nejsou ani realizace po celé ČR.

Zateplování rodinných domů

Pokud využijete našich dlouhodobých zkušeností, týmu vyškolených pracovníků a kvalitní techniky, docílíte v následujících letech poměrně značné úspory.

Zateplíme vám ta nejkritičtější místa objektu, mezi něž patří okna, stěny, stropy nebo střechy. Navrhneme vám optimální a cenově efektivní řešení, u něhož můžete počítat s brzkou návratností vložených financí a kvalitním výsledkem.

Předložíme vám výhody a nevýhody té či oné varianty, vypracujeme cenové kalkulace a zajistíme vše potřebné, co se týče finální realizace.

  • Navezení stavebního materiálu
  • Šetrné aplikování zateplovacích prvků
  • Konečný úklid

Vyhovíme vám ve všech požadavcích, ať už půjde o jakkoliv členitý rodinný či komerční objekt.

Zateplujeme panelové domy

I majitelé bytových domů však mohou využít našeho odborného a individuálního přístupu. Zateplování panelových domů v Moravskoslezském kraji je naší pravidelnou činností, která se setkává s velikým ohlasem zákazníků.

Důvěřujte námi navrženým izolačním materiálům, díky nimž se vám poníží účty za vytápění objektu. Nechte si od nás zpracovat cenovou nabídku na zateplování budov a využijte online formuláře níže, prostřednictvím něhož vás budeme kontaktovat.

Jednatelé:
Václav Jirotka
Václav Jirotka ml.
Martin Jirotka
Provozovna:
ul. Česká 318
(bývalá kasárna)
742 21 Kopřivnice
zobrazit na mapě »