+420 603 449 429
+420 734 548 982

Jsme na Facebooku »

Změny staveb a jejich odstraňování

Přistavíme, předěláme, upravíme. I takových stavebních činností se vám dostane. Našeho produktového portfolia může využít každý, kdo touží po rozšíření své nemovitosti nebo vyžaduje změnu některé části budovy, včetně jejího odstranění.

Tým našich profesionálních pracovníků zrealizuje jakékoliv stavební úkony tohoto charakteru, a to za pomoci špičkových pracovních nástrojů, jež budou šetrné ke zbývajícím částem stavby.

Odstraňování staveb od A až do Z

Našim zákazníkům předkládáme ten nejkomplexnější servis v oblasti stavebních činností. Pakliže má dojít k odstranění některé části budovy, naše konání má hned několik fází:

  • Cenová kalkulace a návrh provedení
  • Realizace, potažmo odstranění
  • Finální úklid

Ve stejném duchu provádíme i změny staveb, kdy se povětšinou jedná o přístavby a nejrůznější dodělky. U těchto činností jsou aplikovány moderní a osvědčené stavební materiály, včetně novodobých technologických postupů, které zaručují dlouhověkost výsledného díla.

Bohaté reference a certifikace

Díky naší letité praxi v Moravskoslezském kraji, ve městech, jako je Kopřivnice, Ostrava či Frýdek-Místek, předkládáme profesionální servis doplněný o zajímavé ceny. Všechny prezentované úkony jsou samozřejmě realizovatelné v rámci celé České republiky.

Disponujeme i řadou certifikací na nejrůznější stavební procesy či systémy, které nám umožňují využívat nejmodernějších materiálů a přinášet prvotřídní výslednou kvalitu.

O našich bohatých zkušenostech vypovídají desítky zrealizovaných staveb, jejich změny a odstranění. Využijte proto jednoduchého komunikačního kanálu v podobě níže uvedeného online formuláře a oslovte nás se svým stavebním požadavkem.

 

Jednatelé:
Václav Jirotka
Václav Jirotka ml.
Martin Jirotka
Provozovna:
ul. Česká 318
(bývalá kasárna)
742 21 Kopřivnice
zobrazit na mapě »